Magic the Gathering
Magic the Gathering31676 medlemmar 909 inloggade

Användare:

Lösenord:

Bli medlem
Glömt lösenord?

Sök SvenskaMagic
Sök kort:

Sök medlem:

Sök stad:
Sök forumet:

Sök regelterm:

Sök lek:
Medlemsinfo Forumposter | Have (4606) / Want (136) | Lekar (100) | Verkstadskort (0)

Suzolid's kort

Här kan du kika på Suzolid's alla kort samt lägga dem i din varukorg inför en biz :) I visningslägena Bilder och Formaterad text trycker du kortets namn för att poppa upp den lilla info-rutan.

SUZOLID S HAVE INFO
"Alla kort nedan är till uppe för försäljning. Har du några frågor så tveka inte en sekund med att dra iväg ett PM eller skicka en biz direkt om du redan vet vad du skall ha.

Samma sak gäller om du har ett bytesförslag! När det kommer till min Want stämmer aldrig antalet kort jag är ute efter. Har du 1-4 så skicka ett förslag så tar vi det därifrån! Min Want är i regel uppdaterad och aktuell!

Portotabellen är enligt SvenskaMagics standard och så länge det inte är på tal om något byte så betalat du alltid för ditt eget porto.

Kortens skick är satte utefter hur samtliga kort i den aktuella utgåvan ser ut så är du väldigt intresserad av att kortet är i rätt skick hör av dig innan biz. Vad beträffande tidsåtgång gäller det en vecka för dig att sätta in pengar och en vecka för mig att sedan skicka korten, om inget anges. I regel brukar jag dock skicka korten så fort jag fått pengarna.

Jag föredrar banköverföringar, Swish eller krediter.

För kännedom innebär markeringen "Blood magic" att det är kort som jag köpt för pengar som jag fått genom donation av trombocyter. Dessa är "blodskort" som jag främst byter bort och då i särskilda bizar."

Filter

Vad: Have Want      Sök på: Kort Objects
Visa som: Text Formaterad text Bilder
Expansion:
Färger: Land
Kortnamn: Raritet:
Måste vara:
Format:
Språk: Skick: Foil: Signerad: Flagga:
Sortera efter:

HAVE
Namn Exp Skick Språk Foil Sign Byt Köp Auktion
  Throne of Eldraine! Slippa reklamen? Bli Guldmedlem!