Magic the Gathering
Magic the Gathering34966 medlemmar 643 inloggade

Användare:

Lösenord:


Bli medlem
Glömt lösenord?

Sök SvenskaMagic
Sök kort:

Sök medlem:

Sök stad:
Sök forumet:

Sök regelterm:

Sök lek:
Föreningen SvenskaMagic Bli medlem! | Start | Info | Stadgar | Protokoll | Kassan | Styrelsen 

Styrelsen för Föreningen SvenskaMagic

DryBonesGG
Erik Monell
Ordförande
32 år, Linköping
Monell.Erik@gmail.com
TheDolff
Linnea Dolff
Kassör
34 år, Linköping
linnea.dolff@hotmail.com
Ryuukihiro
Rebecka Lindström
Ledamot
29 år, Umeå
ryuu1994@gmail.com
partysmurphen
Olle Liljefeldt
Ledamot
44 år, Linköping
olle.liljefeldt@gmail.com
toste
Toste Lagerström
Ledamot
29 år, Angered
toste12@hotmail.com
IxizDark
Ivan Hunhammer
Ledamot
24 år, Osby
ivan.hunhammer@gmail.com
Choper
Jakob Lernhage
Ledamot
36 år, Axvall
lernhage@gmail.com

Funktionärer

Discus
Administrator
52 år, Norrköping
mtg@petdragon.se
  Slippa reklamen? Bli Guldmedlem!