Magic the Gathering
Magic the Gathering34878 medlemmar 670 inloggade

Användare:

Lösenord:

Bli medlem
Glömt lösenord?

Sök SvenskaMagic
Sök kort:

Sök medlem:

Sök stad:
Sök forumet:

Sök regelterm:

Sök lek:
Medlemsinfo Forumposter | Have (0) / Want (151) | Lekar (2) | Verkstadskort (0)

Exodite's kort

Här kan du kika på Exodite's alla kort samt lägga dem i din varukorg inför en biz :) I visningslägena Bilder och Formaterad text trycker du kortets namn för att poppa upp den lilla info-rutan.

EXODITE S HAVE INFO
"OBS! Undantaget specifik överenskommelse så förväntar jag mig att samtliga bizar skall vara avslutade inom en vecka, som allra senast.

* Jag tar inget ansvar för leveranser som sker via tredje part (dvs. postnord eller dylikt). Känner du dig osäker bör du välja rek., så tar iallafall leverantören ekonomiskt ansvar för leveransen.

* Du som köper kort av mig betalar först och står för portot, sedan skickar jag korten. Såvida vi inte kommit överens om annat innan.

* Listan kan i ett fåtal fall vara inkorrekt, jag har för närvarande inte stenkoll på vilka bulkrares jag kan ha bytt bort utanför SVM. Kollar alltid upp att allting stämmer innan jag godkänner en biz dock.

* Jag accepterar betalning till mitt SEB-konto, via Swish till 070-2882252 eller med SvM-krediter. Meddela gärna vilket alternativ du tänkt använda, samt glöm ej att ange ditt användarnamn på SvM i samband med betalningen!

Nytt porto gäller från 1a april 2016!

1-15 kort, 7kr.
16-35 kort, 13kr
36+ kort, 35kr

Rek: Som ovan +57kr.

Interposta om det är specifika önskemål om paketering eller dylikt.

Kortpriserna är som regel inte uppdaterade, jag reserverar rättigheten att justera dessa baserat på marknadspris när en ny biz skapas.

Jag byter i allmänhet inte kort."

Filter

Vad: Have Want      Sök på: Kort Objekt
Visa som: Text Formaterad text Bilder
Expansion:
Färger: Land
Kortnamn: Raritet:
Måste vara:
Format:

Språk: Skick: Foil: Signerad: Flagga:
Sortera efter:

HAVE
- inga kort -
  Slippa reklamen? Bli Guldmedlem!